Q5 Studio Apartment With A Balcony In The Heart Of The City

  • Wi-Fi
  • Κλιματισμός
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Το Q5 Studio Apartment With A Balcony In The Heart Of The City Πόλη Χο Τσι Μινχ βρίσκεται σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από την Παγόδα Thien Hau και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Hoa Hung, ο οποίος είναι σε απόσταση 3 χλμ. Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία.

Οι επισκέπτες μπορούν να ετοιμάσουν γεύματα στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.

Το Κεντρικό Ταχυδρομείο απέχει 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το διαμέρισμα. Μπορείτε επίσης να πάτε στην Αγορά Ben Thanh που βρίσκεται σε απόσταση 2,1 χλμ. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι ΔιεθΝές Tan Son Nhat που βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ από το Q5 Studio Apartment With A Balcony In The Heart Of The City, και ο σταθμός λεωφορείων Trung Tam Y Te Du Phong TPHCM βρίσκεται σε απόσταση 250 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Q5 Studio Apartment With A Balcony In The Heart Of The City Πόλη Χο Τσι Μινχ
Zenity Luxury 3Br - River View - Central Saigon - Capitaland
Τιμή μόνο για κινητά

Zenity Luxury 3Br - River View - Central Saigon - Capitaland

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
398 μ από το κατάλυμα
D1Mension Riverside - Angia Hospitality
Τιμή μόνο για κινητά

D1Mension Riverside - Angia Hospitality

411 μ από το κατάλυμα
USD 93 USD 84
ανά νύχτα
Luxury D1Mension In District 1 Freepoolsaunagym
Τιμή μόνο για κινητά

Luxury D1Mension In District 1 Freepoolsaunagym

411 μ από το κατάλυμα
USD 208 USD 187
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Q5 Studio Apartment With A Balcony In The Heart Of The City;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Q5 Studio Apartment With A Balcony In The Heart Of The City περιλαμβάνουν Αγορά Ben Thanh, Παγόδα Thien Hau καθώς και Κεντρικό Ταχυδρομείο.
    • Το Q5 Studio Apartment With A Balcony In The Heart Of The City έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, το Q5 Studio Apartment With A Balcony In The Heart Of The City προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Q5 Studio Apartment With A Balcony In The Heart Of The City Πόλη Χο Τσι Μινχ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο